Zadzwoń

33 333 80 20

Godziny otwarcia

08:00 - 17:00

Fabryczna 2A

Żywiec, 34-300

O firmie

Logo Sko-Tex

Jesteśmy firmą działającą na rynku od 2009 roku w sektorze instalacyjnym. Działamy również jako autoryzowany dystrybutor produktów marki DEFRO, renomowanego producenta kotłów grzewczych. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży instalatorskiej pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Wykwalifikowana obsługa naszego salonu pomoże Ci wybrać i dostosować kocioł do Twoich potrzeb, jak również całą instalację grzewczą (piec, bojler, materiały instalacyne). Zapraszamy do współpracy i kontaktu zarówno klientów indywidualnych jak i firmy instalacyjne.

Logo Defro

Tradycje działalności DEFRO sp. z o.o. sp. k. sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku – obecnie jest to największy producent kotłów c.o. na paliwa stałe w Polsce i jeden z największych w Europie. Wypracowana pozycja lidera branży grzewczej motywuje do dalszych działań, które wspierają dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa.

Nowoczesny zakład produkcyjny posiada powierzchnię ponad 30 000 m2.

DEFRO zatrudnia ok. 630 osób, bezpośrednio współpracuje z ponad tysiącem dystrybutorów oraz dwoma tysiącami instalatorów. Pracownicy to doświadczeni inżynierowie, wykwalifikowani i certyfikowani spawacze, fachowa obsługa administracyjna, kadra wykonawcza, a także szerokie grono doradców technicznych.

DEFRO

Zostaliśmy także najlepszym dystrybutorem kotłów Defro w 2019 r.